Építőmérnök/építészmérnök

építőipari kollegát keresünk csapatunkba!

Munkavégzés helye

  • Budapest,
  • Belföldi projektek alkalomszerű látogatása.

Az álláshoz tartózó elvárások

  • Felsőfokú építőmérnök vagy építészmérnök végzettség.
  • Minimum 3 év releváns magasépítés területén szerzett tapasztalat.
  • Jártasság az építőiparban, főként belsőépítészeti területen.
  • Kivitelezési munkák lebonyolításában jártasság.
  • Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, internet.
  • B-kategóriás jogosítvány.
  • Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés.
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés.
  • Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális.
oms24 épületkerbantartó állás
építész2
építész3

A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent

  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség.
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office).
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott és agilis személyiség.
  • Önálló munkavégzés, precizitás, terhelhetőség, rugalmasság.
  • B-kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

  • Projektek előkészítésének irányítása.
  • Alvállalkozók kiválasztása, ártárgyalásokon való részvétel.
  • Építési munkák szervezése, helyszíni építésvezető irányítása.
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozók képviselőivel.
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel.
  • Együttműködés a hatósággal, tervezőkkel, melyhez elvárás a magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.
  • Felmérések, ütemtervek, árajánlatok készítése, készíttetése, szerződések előkészítése.
  • Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető felé, a döntések segítése döntéselőkészítő dokumentációval.
  • Projektek határidőre történő megvalósítása, költségorientált szemlélet.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és projekt prémium.
  • Változatos és kihívást jelentő feladatok.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon.
  • Dinamikus és fiatal csapat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az itt található űrlapon keresztül.

Az önéletrajz formátuma pdf, doc vagy jpg lehet és a mérete nem lehet több mint 1 Mb.

Job Listing Form (#3)

Cégünkről

Társaságunk meghatározó szerepet tölt be a budapesti ingatlanok (irodaházak) és áramellátó berendezések üzemeltetésében. Új piaci igények kielégítésére további kollégákat keresünk karbantartói és üzemeltetői feladatok elvégzésére.